PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33393}

X-Men 2

X2
7,2 173 996
ocen
7,2 10 1 173996
6,8 20
ocen krytyków
X Men 2
powrót do forum filmu X-Men 2

Bo pamiętam, że w komixach i serialu animowanym na FoxKids tak to było przedstawione ( tylko,
że Mystique ukrywała to przed Magneto by ten go nie skrzywdził. ), w filmie jest tak samo ?!

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

Jest synem mystique i azazela (tego czerwonego). Lecz w komiksach a w filmie nie wiadomo

ocenił(a) film na 8
IronMovies

Dzięki;) co do upewnienia się w osobie matki, a ojcem to nigdy nie wiedziałem kto był.

ocenił(a) film na 9
Flinston1987

Ja czytam fora o marvelu więc sporo wiem ;)

ocenił(a) film na 8
IronMovies

Moja wiedza o X-Menach jest oparta o serial z czasów FoxKids i komixy.
Jeszcze raz dzięki;)

użytkownik usunięty
Flinston1987

hmmmm w filmach mistique nie może być spokrewniona (no - nie tak) z Kurtem bo na podstawie pierwszej klasy wychodzi, że chyba jest na to za młoda (a przynajmniej tak myślę)
w komiksach była mamą kurta, zgadzam się, że do spółki z azazelem, ale jako, że o tym ostatnim usłyszałem przy okazji pierwszej klasy dopiero to nie wiem czy go jakoś na siłę nie dorobiono na ojca kurta, ale nawet jeśli to kanonicznie jest za niego uznawany.
w ewolucji ojciec jest nieznany ale nie zdziwiłbym się jakby był nim magneto zważywszy na fragmenty z przeszłości z bodaj 1 sezonu. Aczkolwiek to tylko gdybanie.

ocenił(a) film na 8

No właśnie to jest mały problem w ' X-Menach ', że nie wszystkie wątki są wyjaśnione:(, czy to w komixach, czy w serialu z Fox Kids.

użytkownik usunięty

Za młoda? Przecież w "X-men 2" ma już chyba z 70 lat, tyle, że starzeje się wolniej niż normalni ludzie z racji lepszych komórek.

użytkownik usunięty

no właśnie nie pamiętam kiedy akcja pierwszej klasy się toczy a w którym roku dwójki^^
tak czy inaczej nightcrawler jest koło trzydziestki chyba a mistique w wieku Xaviera (Magneto jest chyba trochę starszy) tylko nie wiem ile ma Xavier^^

ocenił(a) film na 8

Xavier wg Mnie jest koło 50, albo lekko po 50, a Magneto między 50, a 60, raczej bliżej 60.

ocenił(a) film na 8

Nie 70 tylko 50 jeśli zakładać, że będą łączyć fabularnie filmy;)
Xavier w trylogii ma koło 55, a Mangeto 60-65 lat.

ocenił(a) film na 8

Azazel jest ojcem Nightcrawlera także komiksowo. Tyle, że w komiksach to nie jest od taki fagas któregoś złego.
W sumie nigdy nie potwierdzono czy on jest mutantem czy jednak jednym z demonów.

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

Brian Singer w dodatkch do X-men 2 mówił, że scena między Mistique i Kurtem w obozowisku była puszczeniem oka w stronę fanów komiksów, którzy wiedzą o ich spokrewnieniu.

ocenił(a) film na 8
carlosss00

Dzięki;)

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

I Rogue jest jego adoptowana siostra

ocenił(a) film na 8
Totemus

Rogue jest adoptowaną siostrą Nocnego Łowcy ?
oOo to nowość tego nie wiedziałem.

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

Mystique ja adoptowana ;)

ocenił(a) film na 8
Totemus

Dzięki;) za info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones