PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474842}

Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

The Librarian: Curse of the Judas Chalice
6,6 19 153
oceny
6,6 10 1 19153
Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza
powrót do forum filmu Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza

Weddług mnie Flynn zasłużył na więcej filmów!

BILLYBATSON2004

No właśnie. Zamiast tego powstał serial, gdzie Flynn przez dłuższy czas pojawia się tylko gościnnie. teraz już chyba jest stała postacią serialu, ale to już nie to samo, kiedy jest tylko jednym z bandy bibliotekarzy. Mocno zepsuli oryginalny pomysł. Oryginalny bibliotekarz to była taka trochę mieszanka Macgyvera, Indiany Jonesa i zwykłego geeka i było to urocze, a teraz to już nie to samo.

ocenił(a) film na 10
Mordechaj_Sauerland

Brakuje Flynna w serialu, ale i tak jest genialny. Carsen jest zwinniejszy i bardziej zwariowany niż w filmach, ale minęło tyle lat odkąd został Bibliotekarzem. Jego pomocnicy są ciekawi i tak różni, a Eve to skarb. Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze jeden film o samym Flynne i Eve. Byłby cudowny

ocenił(a) film na 9
BILLYBATSON2004

Dokładnie. Też tak sobie ostatnio pomyślałem. Brakuje tego typu przygodówek. Mogliby zrobić wreszcie 4 część.
Gdybym miał jakiś wpływ, to nawet bym zasugerował producentom, żeby nakręcić część zdjęć w Polsce. PISF by się dołożył w zamian za reklamę Kraju.
Ludzie lubią filmy przygodowe w starym stylu. Popularność Mumii, Indiana Jones, Jumanji, Wyprawy do dżungli o tym świadczy. Ja tam uważam, że Bibliotekarz ma niewykorzystany potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones